top of page

Wiata garażowa dwustanowiskowa carport 6X6

Ta wiata garażowa, carport jednostanowiskowy to prawdziwa osłona dla twojego samochodu - stworzona z trwałej stali ocynkowanej ogniowo i malowana proszkowo, jest nie tylko elegancka, ale także odporna na wszelkie ataki natury. Jest optymalnym rozwiązaniem dla większości potrzeb klientów. Odpowiednio skonstruowana, nie tylko chroni twoje pojazdy przed kaprysami pogody, ale także pełni rolę estetyczną. Rozmiar jej pozwala bezpiecznie osłonić samochód oraz inne przedmioty typu rowery, motory itp.

Latem działa jak tarcza przeciwsłoneczna, zapobiegając przegrzewaniu się pojazdów. Zimą natomiast, odgradza samochody od zalegającego śniegu.

Opcjonalne ścianki boczne, to dodatkowa warstwa ochrony przed gwałtownymi podmuchami wiatru. Ta wiata garażowa, carport, to nie tylko stalowa struktura, to bezpieczeństwo, elegancja i niezawodność, które towarzyszą twoim samochodom przez wszystkie pory roku.

Oferujemy kompletne zestawy wiat garażowych dwustanowiskowych

Klient otrzymuje:

Stalową konstrukcję

Dach z antykondensatem za dodatkową opłatą

Maskownicę standard

Orynnowanie

Zestaw montażowy

Instrukcję montażu

Oferujemy wiaty garażowe, carporty jednostanowiskowe, dwustanowiskowe o szerokości od 300 cm do 600 cm i długości do 900 cm, bez wypełnień bocznych. Możliwe są wiaty większe oraz pełne wypełnień bocznych. Ceny zależą od wymiarów, strefy śniegowej, strefy wietrznej i konfiguracji wypełnień. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby otrzymać indywidualną wycenę. W ciągu 24h dostaniesz dedykowaną ofertę. Oferujemy funkcjonalne i estetyczne wiaty garażowe, carporty, idealne dla Twojego pojazdu.

bottom of page